Merhaba!

Merhabalar, yine (yeniden) kaldığımız yerden yayın hayatına devam ettirdiğim kişisel bloğuma hoş geldiniz. Senelerdir bir heves ile açıp, elimde olmayan nedenlerden ötürü tekrar kapattığım bloğumu yeniden yayın hayatına geçirdim.

Şaşırtıcı bir şekilde 2015 yılından beri domain ve hosting ücretlerini düzenli olarak ödediğim ancak açtıktan sonra girip iki satır yazmaktan üşendiğim bu blog, belki de benim web üzerindeki tek sığınağım. Bir türlü kopamıyoruz kendisi ile. Umarım bu defa kesintisiz bir şekilde güncel bir blog tutabilirim. Çünkü her kapanıp açıldığında tekrar tekrar tema işleri, wordpress ayarları, logo v.s çok uğraştırıyor beni. Yaptığım işin temiz olması gerektiğinden, haddinden fazla uğraşıyorum bu tarz şeylerle.

Artık blogda WordPress, Tasarım, Müzk, Oyun, Sinema hakkında yazılar paylaşacağım. En azından canım sıkıldığında girip iki satır yazabileceğim bir blog olsun elimin altında, yani anlayacağınız artık kapatmayı düşünmüyorum blogu. Yazamasam bile kötü gün dostu olarak duracak burada 🙂